Stránky

23. septembra 2013

Pochod za život - dojmy

Pochod za život - nádej pre národ...

S týmito slovami sme včera prichádzali aj odchádzali z Hlavnej v Košiciach...
Sama ešte v sebe spracúvam dojmy z atmosféry, nadšenia a zapálenia ľudí, ktorí včera prišli, spolu s ktorými sme spievali "...každý má právo žiť...". Je dobré vedieť, že je nás veľa, ktorí bojujeme za správnu a pravdivú vec :)...

Chcem sa však poďakovať všetkým, ktorí boli povzbudením počas posledných týždňov a zvlášť počas víkendu - pre nás hudobníkov. Verím(e), že aj naše prispenie do "spoločného" práve programom Áno za život a nedeľnou hudbou, spevom, našlo svoju odozvu.

Ak Vás oslovil program Áno za život (ktorý mal počas posledných týždňov viac než 20 repríz a stále dostávame pozvánky z rôznych miest), môžete si ho zakúpiť na CD. Bohužiaľ sa nám nepodarilo mať CD k dispozícii už počas víkendu v rámci Pochodu za život, ale tento týždeň snáď šťastne docestujú. 
Ak by ste chceli vedieť, čo je vlastne Áno za život, nižšie na stránke sú uvedené ukážky z textov a piesní.


Pre záujemcov o CD:
Kto by mal záujem o toto dielko, nech mi napíše na: zuzannae@gmail.com.
Cenu CD zverejním aj tu na blogu.
Pre urýchlenie vybavovania Vás chcem poprosiť, aby ste v e-maili uviedli počet kusov, adresu a vzali do úvahy, že ak CD posielam poštou, pripočítam aj poštovné. Ak ste z Košíc a chcete si po CD prísť osobne, hneď môžete navrhnúť aj čas. Svoju adresu potom uvediem v odpovedi. Ak máte aj iné návrhy a požiadavky, spokojne mi píšte a ja sa Vám budem snažiť vyhovieť.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára